У фільмі UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ глядачі зможуть побачити всіма улюблений Hyundai TUCSON у новому вигляді. Щоб додати гострих відчуттів та азарту, був розроблений прототип моделі TUCSON під назвою “Звір”.

Також окрім прототипу TUCSON-“Звір”, у фільмі з'являться популярні серійні моделі Hyundai Motor, такі як: Genesis G90, Genesis G80 та Genesis GV80. Вихід фільму на український кінопрокат заплановано на 10 лютого 2022 року.

“Кросовер Hyundai TUCSON – це надзвичайно функціональний автомобіль, здатний подолати будь-які виклики та пригоди, які можуть виникнути під час пошуку скарбів. – зазначив Томас Шемера, виконавчий віце-президент, глобальний директор з маркетингу Hyundai Motor Company. “UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕЕ” – це розважальний проект із мільйонами послідовників у всьому світі, і ми раді продемонструвати їм можливості та технології наших автомобілів, які гармонійно підходять до фільму Sony Pictures. Наша нещодавня співпраця з кінострічкою “Людина-павук: немає шляху додому” мала найбільший успіх у просуванні IONIQ 5 та TUCSON, і ми з нетерпінням чекаємо на розвиток цього імпульсу з UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ.

Автомобілі Hyundai м. Київ | Купити новий Хюндай | Дар-Авто - фото 6

Пригодницький бойовик Sony Pictures, заснований на популярній відеогрі PlayStation з однойменною назвою, UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ від Naughty Dog. Проектно-технічний центр Hyundai в Ірвіні, штат Каліфорнія, в колаборації з Sony Pictures працювали над дизайном концепції TUCSON-Звір, що відрізняється харизматичним зовнішнім виглядом з посиленими бамперами і шинами. Додаткове спорядження, закріплене на автомобілі, так і надихає до пригод та полювання на скарби.

Команда Hyundai створила веселу та глобальну кампанію, яка об'єднує людей, які люблять пригоди по всьому світу. Це яскраве свідчення того, що партнерство між компаніями у роботі над кінострічкою дуже вдало” – сказав Джеффрі Годсік, віце-президент з глобального партнерства та управління брендами у Sony Pictures Entertainment.

У рамках маркетингової діяльності з просування та популяризації пригодницьких ідей Hyundai Motor запустила всесвітню кампанію, частина якої відбуватиметься і в Україні. У ряді вітчизняних кінотеатрів та в мережі інтернет будуть представлені короткі тематичні розважальні відеоролики з головним героєм фільму та Hyundai TUCSON, також Hyundai Motor Україна у своїх соцмережах проводитиме конкурси, переможці яких отримають квитки для перегляду кінострічки UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567