Португальський тріумф Hyundai Motorsport


У минулі вихідні команда Hyundai Motorsport оформила другу перемогу в сезоні Чемпіонату світу з ралі WRC-2018. Шостий етап, який проходив у Португалії, став успішним для екіпажу Тьєррі Невілль/Ніколя Жільсуль - у напруженій боротьбі вони зуміли на 40 секунд випередити суперників і прийти до фінішу першими. Ця перемога дозволила Hyundai Motorsport закріпитися на першому місці в Кубку виробників, а Тьєррі Невіллю - вийти на лідируючу позицію в особистому заліку.

У досить складній та виснажливій гонці зібраність і врівноваженість лідера команди Hyundai Motorsport Тьєррі Невілля забезпечили йому восьмий в кар'єрі титул і другу перемогу в сезоні. Загалом, перемога Невілля стала дев'ятою для команди за весь період участі в Чемпіонатах світу по ралі WRC і першою, здобутою на трасах Португалії. Цей успіх забезпечив бельгійцю перше місце в особистому заліку: зараз він на 19 очок випереджає свого найближчого конкурента Себастьяна Ожьє.

Автомобілі Hyundai м. Київ | Купити новий Хюндай | Дар-Авто - фото 6

 

Решта два екіпажі, Сордо/Дель Барріо та Міккельсен/Джегер, зайняли 5 і 16 місця відповідно, зробивши свій внесок в загальнокомандний рейтинг, що дозволило Hyundai Motorsport закріпитися на першому місці у Кубку виробників.

«Ми дуже задоволені перемогою в Португалії, яку вдалося здобути завдяки ретельно вивіреній тактиці. Ми уважно вивчили трасу, визначили найбільш небезпечні ділянки і ретельно опрацювали всі маневри на них, що, в підсумку, дозволило обійти суперників і заробити такі необхідні команді очки. Я радий, що наш Hyundai i20 Coupe WRC витримав усі навантаження та жодного разу не підвів нас під час гонки, за що особлива подяка нашим механікам», - поділився своїми враженнями Тьєррі Невілль.

 

Автомобілі Hyundai м. Київ | Купити новий Хюндай | Дар-Авто - фото 7

Мішель Нандан, директор команди Hyundai Motorsport, особливо відзначив чудову тактичний вишкіл екіпажу Невілль/Жільсуль, підкресливши, що решта учасників команди, незважаючи на проблеми, які вони відчували протягом всієї гонки, змогли проявити характер і заробити важливі очки в загальнокомандну скарбничку.

Наступний етап Чемпіонату світу з ралі відбудеться 7-10 червня 2018 року в Італії, де Hyundai Motorsport вже святкувала перемогу в 2016 році, а також завойовувала призові місця в 2015 та 2017 років роках.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.