У південнокорейському Сеулі представники компанії Hyundai презентували технологію SSZ, тобто технологію роздільних звукових зон. Кожен з пасажирів автомобіля, оснащених даною опцією, зможе вільно слухати свою музику або спілкуватися по мобільному телефону без застосування навушників.

Суть даної технології полягає в тому, що водій і кожен з пасажирів знаходиться в своїй ізольованій звуковій зоні. Реалізувати цей задум дозволяє велика кількість динаміків, розташованих по всьому салону. Зменшення або збільшення сили звуку здійснюється за допомогою використання наукових принципів. В автомобілі з такою технологією виключена можливість змішування звуків. SSZ імітує діяльність сучасних шумоізолюючих систем. Тепер немає необхідності використовувати навушники, щоб слухати власну музику.

Кан-дак Іх, фахівець дослідницької лабораторії Hyundai сказав наступне: «Автолюбителі, які живуть в цифрову епоху, потребують повністю налаштовані розважальні опції. Технологія роздільних звукових зон - одна з тих, які будуть користуватися попитом в найближчому майбутньому. Ми вже сьогодні готові надати можливість клієнтам створювати приватний аудіопростір під час поїздки. Це зробить подорожі набагато комфортнішими.

Hyundai обладнає свої автомобілі технологією окремих звукових зон

Музичні смаки людей можуть значно відрізнятися. Внаслідок цього сьогодні багато хто використовує навушники, щоб «усамітнитися» зі своєю музикою. Однак це незручно, адже між пасажирами створюється якийсь бар'єр. Подорожуючи в автомобілі з технологією SSZ, будь-який з пасажирів зможе підключитися до системи за допомогою Bluetooth і слухати музику, не заважаючи іншим. Користуючись цією опцією, можна навіть спілкуватися по гучному зв'язку, і ваші попутники не почують розмови.

SSZ корисна також тим, що сигнали і повідомлення автомобіля може чути лише водій. Це особливо актуально для сімей з маленькою дитиною, яка спить в дорозі.

Робота над цією технологією була розпочата в 2014 році в лабораторії Hyundai NVH. Планується, що SSZ буде впроваджена в масове виробництво в 2020 році.

Автоцентр «ПАРИТЕТ» тел. 044 537 2405

Всі переваги до Ваших послуг:

  • зручність вибору і випробування автомобіля - тест-драйв *;

  • вигідні кредитні та лізингові програми, послуги - «Trade-in»;

  • зручне територіальне розташування - карта;

  • працюємо без вихідних: ПН-СБ з 9:00 до 19:00; ВС c 10:00 до 18:00;

  • комфортна зона відпочинку клієнтів: Lounge zone, Free WiFi, TV, Video, Coffee;

  • можливість безготівкової оплати і спеціальні умови розстрочки;

  • 14 років гарантованої якості надання послуг.

* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет» в Facebook, Instagram, Google+ і YouTube