Вигідна пропозиція від Hyundai Finance: кредит на автомобілі без переплат


Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор бренду Hyundai, повідомляє про те, що в період з 1 листопада по 31 грудня 2018 року діє нова кредитна програма, за умовами якої можна придбати автомобілі Hyundai без переплат *.

Нова кредитна програма від Hyundai Finance дозволяє не відкладати покупку бажаної моделі популярного корейського бренду до кращих часів. За умовами програми, автомобілі Hyundai можна придбати в кредит на три роки за ставкою 0,01% річних без переплат. Для цього достатньо внести 50% від вартості обраного автомобіля. За умовами акції, страхування КАСКО здійснюється в СК «Арсенал Страхування» за вигідною ставкою - від 6,99% від вартості автомобіля.

Розрахувати щомісячний платіж за програмою «Кредит на 36 місяців без переплат» можна за допомогою кредитного калькулятора

Детальніше з умовами програм кредитування HyunDAI Finance можна ознайомитися на сайті офіційного дистриб'ютора - https://vn.hyundai.com.ua/hyundai-finance

 

* Пропозиція діє з 1 листопада по 31 грудня 2018 року в усій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Кредитує АТ «ОТП БАНК». ТОВ «Хюндай Мотор Україна» не несе відповідальності за умови кредитних продуктів АТ «ОТП БАНК» та супутніх страхових послуг.