Комітет EuroNCAP, який проводить тестування систем безпеки автомобілів, оцінив Hyundai Santa Fe 4-го покоління. За підсумками тестів модель отримала п'ять «зірок», що є максимальною оцінкою.

Найбільш позитивні результати автомобіль продемонстрував в категоріях «захист дорослих пасажирів» і «захист дітей». Фахівці EuroNCAP прийшли до висновку, що Santa Fe відповідає найсуворішим стандартам безпеки.

Віце-президент Hyundai Motor Europe Андреас-Крістоф Хофманн заявив: «Високі бали від комітету EuroNCAP, які отримала модель Santa Fe, доводить, що цей автомобіль відповідає сучасним стандартам безпеки і побажанням наших покупців. Це підтвердження того, що наша компанія рухається в правильному напрямку, розробляючи інноваційні, високотехнологічні системи безпеки ».

Автомобілі Hyundai м. Київ | Купити новий Хюндай | Дар-Авто - фото 6

Нове покоління Santa Fe обладнано сучасним комплексом безпеки і допомоги водієві SmartSense. У цей комплекс входить система запобігання фронтального зіткнення (FCA), система стеження за втомою водія (DAW), система моніторингу об'єктів в «сліпих» зонах (BCW) і запобігання зіткненню при русі заднім ходом (RCCW). Крім того, модель оснащена інноваційною системою визначення задніх пасажирів (Rear Occupant Alert), яку першою в світі запровадила компанія Hyundai. За безпеку водія і пасажирів при виході з авто відповідає система Safety Exit Assist. Вона не дозволяє відкрити двері, якщо ззаду до автомобіля наближається об'єкт.

Santa Fe має шість подушок безпеки. Творці подбали і про пасивну безпеку: кузов на 57% складається зі сталі гарячого штампування, яка має підвищену міцність. Завдяки застосуванню даного матеріалу вдалося підвищити жорсткість каркасної конструкції на 15,4%.

Santa Fe - не перший автомобіль Hyundai, який отримав високі бали від комітету EuroNCAP. Перші визнання удостоювалися такі моделі, як Tucson, i30, Kona, IONIQ і NEXO.

Автомобіль Hyundai можна придбати в автоцентрі «Паритет».

Всі переваги до Ваших послуг:
- зручність вибору і випробування автомобіля - тест-драйв *;
- вигідні кредитні та лізингові програми, послуги - «Trade-in»;
- зручне територіальне розташування - карта;
- працюємо без вихідних: ПН-СБ з 9:00 до 19:00; ВС c 10:00 до 18:00;
- комфортна зона відпочинку клієнтів: Lounge zone, Free WiFi, TV, Video, Coffee;
- можливість безготівкової оплати і спеціальні умови розстрочки;
- 14 років гарантованої якості надання послуг.
* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!