Гонка у Франції виявилася "золотою" для екіпажу Тьєррі Невілля і Ніколя Жільсуля, що входить в команду Hyundai Motorsport, яка бореться за перемогу в Чемпіонаті світу з ралі WRC-2019. Протягом трьох попередніх етапів бельгійський дует шукав шляхи до п'єдесталу, займаючи місця з другого по четверте, і тільки з четвертого разу представникам Hyundai Motorsport посміхнулася удача.

Автомобілі Hyundai м. Київ | Купити новий Хюндай | Дар-Авто - фото 6

Спочатку події французького етапу Чемпіонату світу з ралі, що проходив на мальовничому острові Корсика з 28 по 31 березня, розвивалися не на користь екіпажу Невілль/Жільсуль. Їх досвідчені опоненти з команд Citroën Total World Rally Team, Toyota Gazoo Racing World Rally Team та M-Sport Ford World Rally Team раз по раз відвойовували дорогоцінні секунди, що відокремлювали бельгійський дует від лідерства в перегонах. Тільки на другий день змагань Невіллю та Жільсулю вдалося наблизитися до лідера етапу, екіпажу Еванс/Мартін (M-Sport Ford World Rally Team), а на фінальній спецділянці й зовсім вийти на перше місце в гонці.

Автомобілі Hyundai м. Київ | Купити новий Хюндай | Дар-Авто - фото 7

У третій, вирішальний день гонки, на спортсменів, крім проходження стандартних спецділянок, чекала боротьба на Power Stage (ділянка, за перемогу на якій можна отримати додаткові бали). Саме на цій ділянці основний претендент на перемогу, Елфін Еванс, втратив лідерство, чим скористався Тьєррі Невілль, який оформив першу перемогу команди Hyundai Motorsport в цьому сезоні і десяту - для свого екіпажу. Цей результат дозволив Невіллю посісти перше місце в особистому заліку, а команді Hyundai Motorsport - повернутися на лідируючу позицію в Кубку конструкторів. Перемога екіпажу Невілль/Жільсуль стала одинадцятою для Hyundai Motorsport за весь час участі в Чемпіонаті світу з ралі.

"Це була приголомшлива гонка, і мені щиро шкода екіпаж Еванс/Мартін, адже вони були найшвидшими на цьому етапі WRC. Але це спорт, і здобуті сьогодні очки, як і ювілейна для нас з Ніколя Жільсулем перемога, дозволили нашій команді Hyundai Motorsport закріпитися на першому місці в Кубку конструкторів. Хочу подякувати всім учасникам команди за зусилля, які вони доклали для успіху у Франції. Сподіваюся, на наступних етапах Чемпіонату ми зможемо зміцнити наше лідерство", - заявив Тьєррі Невілль.

 

Автомобілі Hyundai м. Київ | Купити новий Хюндай | Дар-Авто - фото 8

Важливий внесок в загальнокомандне лідерство в Кубку конструкторів внесли екіпажі Сордо/Де Барійо та Льоб/Елена, які за підсумками гонки у Франції зайняли четверте і восьме місце, відповідно.

"Ми завершили цей етап на першому місці, але не можу сказати, що це була 100-відсоткова перемога. Ми вийшли переможцями завдяки невдачі наших опонентів, які були швидше нас. Якби ми зайняли друге місце, це був би справедливий результат, тим більше що Тьєррі Невілль та Ніколя Жільсуль дійсно багато зробили для прогресу нашої команди у Франції. Сподіваюся, корсиканський етап стане корисним в плані роботи над помилками, і ми прийдемо до участі в наступних етапах більш підготовленими і націленими на позитивний результат", - зазначив директор команди Hyundai Motorsport Андреа Адамо.

Наступний етап WRC-2019 прийме Аргентина. Змагання відбудуться 25-28 квітня 2019 року.

Автомобілі Hyundai м. Київ | Купити новий Хюндай | Дар-Авто - фото 9