Заміна масла в АКПП автомобілів

Вартість заміни масла в АКПП (без урахування витратних матеріалів):

1800 грн.

Пред'явнику промокоду
ABZM2023
в столі замовлень СТО Автоберег послуга надається за спеціальною акційною вартістю
1260 грн. **

 

*акції, що стосуються однієї і тієї самої послуги не сумуються

Попередньо записатися можна за телефоном:

СТО на Бальзака 7     (044) 591-4-591

Автомобілі Hyundai м. Київ | Купити новий Хюндай | Дар-Авто - фото 6

Графік заміни масла в АКПП у кожного заводу виробника автомобілів свій. «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів марки Hyundai в Україні регламентує заміну рідини в автоматичній коробці передач кожні 60 тис.км пробігу або 48 місяців експлуатації. Масло для автоматичних трансмісій, як і всі технологічні рідини автомобіля, втрачає свої властивості в процесі експлуатації і з плином часу. Жорстка експлуатація, часті зупинки і ривки з місця (їзда в пробках), перевезення вантажів, буксирування причепа - прискорює знос. Такі режими їзди підвищують робочу температуру в АКПП, утруднюється циркуляція рідини, яка полегшує перемикання передач, охолоджує і змащує рухомі частини. Якщо умови експлуатація Вашого автомобіля можна віднести до тяжких, Вам необхідно регулярно перевіряти рівень в коробці передач і стан масла, найкраще робити це на сертифікованих СТО кваліфікованими механіками. Масло для автоматичної трансмісії найчастіше червоного або зеленого кольору, але відмінності не тільки в кольорі, але і в специфікації самого масла, тому дуже важливо не помилитися. Наприклад, в автомобілі HYUNDAI Accent трансмісійне масло «червоне», що відповідає специфікації ATF SP-3, а ось в HYUNDAI моделі IX-35 вже ATF SP-4. Але якого б кольору не було масло з часом воно темніє. Також воно може набувати запах гарі, який вказує на необхідність заміни або, означати несправність в коробці. Ще одним показником для заміни масла - наявність забруднень або іншого сміття в рідині. Також деякі автоматичні коробки передач мають фільтри, які необхідно міняти або чистити при заміні рідини.

Заміну рідини в АКПП можна зробити двома способами - це часткова заміна і повна заміна. При частковій заміні масла все відбувається просто - відкручується зливна пробка і масло зливається, але в цьому випадку з коробки зливається всього до 30-40% обсягу всієї рідини, а нова рідина тільки освіжає (розбавляє) рідину. А ось при повній заміні стара рідина повністю заміщається свіжої за допомогою спеціального гідравлічного стенду, який підключається в систему охолодження АКПП.

Навіть з назви зрозуміло, що перший спосіб заміни більш простий і менш трудомісткий, а тому і вартість на порядок дешевше. Наприклад, роботи по частковій заміні масла АКПП для автомобіля HYUNDAI Accent на офіційній дилерській СТО «Автоберег» обійдеться власникові в суму 324 грн., а при наявності захисту піддону картера на 130 грн. дорожче, при цьому витрачається близько 4-х літрів трансмісійної рідини. Для порівняння роботи по повній заміні рідини АКПП на аналогічному автомобілі будуть коштувати вже 648 грн., а рідини на таку заміну витратиться до 12 літрів. Для наочності процесу на гідравлічному стенді є оглядове вікно, через яке видно, як рідина поступово змінює свій колір від темно-коричневого до світло-червоного в процесі заміни. Результат такої заміни Ви відчуєте відразу, удари і паузи при перемиканні передач повинні припинитися (якщо вони були).

Якщо Ви любите свій автомобіль і хочете щоб він радував Вас надійністю протягом всього терміну експлуатації - не варто економити на обслуговуванні, а треба зробити для себе правильний вибір. Тим більше міф про те, що офіційний сервіс це щось недоступно дороге давно розвіяний офіційною дилерською станцією технічного обслуговування «Автоберег». У нас діє дисконтна програма для постійних клієнтів, а також постійні акції і програми лояльності для негарантійних автомобілів.

* Розрахунок зроблений для автомобіля HYUNDAI Accent на 16.05.2018


 

Компанія ТОВ «Автоберег» - офіційний дилер автомобілів ТМ HYUNDAI в Києві. Гнучка політика компанії у відносинах з Клієнтами дозволяє максимально враховувати навіть найвибагливіші зацікавленності та побажання. Станції технічного обслуговування компанії ТОВ "Автоберег" дозволяють здійснювати будь-які види робіт з автомобілями HYUNDAI.