Напередодні виходу фільму в кінотеатрах 17 грудня, Hyundai Motor Company запустила комплексну маркетингову програму, що містить широкомаштабну телевізійну рекламу та різноманітні цифрові рекламні заходи. Кампанія здійснюється у рамках глобального рекламного партнерства між Hyundai Motor і Sony Pictures, що компанії уклали у травні 2020 року. Мета партнерства – продемонструвати бачення людиноцентричної мобільності, за допомогою продуктів і технологічних інновацій.

“Присутність IONIQ 5 та TUCSON у фільмі “Людина-павук: Немає шляху додому” – це перша важлива віха в стратегічному партнерстві між Hyundai Motor Company і Sony Pictures Entertainment”, - зазначив Томас Шемера, виконавчий віцепрезидент і глобальний директор з маркетингу Hyundai Motor Company. “Ми очікуємо великого маркетингового впливу від цієї співпраці. Цей захопливий фільм і два автомобілі, що залучені в ключових моментах сюжетної лінії, збадьорять мільйони глядачів по всьому світу.

Автомобілі Hyundai м. Київ | Купити новий Хюндай | Дар-Авто - фото 6

“Hyundai – це синонім передових технологій та інноваційного дизайну, тому не дивно, що саме вони розробили таку динамічну маркетингову кампанію для IONIQ 5 та TUCSON. Ми не сумніваємося, що шанувальники Людини-павука отримають масу задоволення від цієї інноваційної співпраці”, - сказав Джеффрі Годсік, віцепрезидент із глобального партнерства та управління брендами в Sony Pictures Entertainment.

Автомобілі Hyundai м. Київ | Купити новий Хюндай | Дар-Авто - фото 7

Також у плани Hyundai у 2022 році входить колаборація з кінострічкою «Незвідане» та продовженням оскароносного анімаційного фільму, “Людина-павук: Через всесвіт”, прем'єри яких заплановані відповідно на лютий та жовтень 2022 року.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

  • Продаж нових легкових автомобілів Hyundai.
  • Автомобіль у розстрочку (в кредит) під 0,01% до 5 років.
  • Станція технічного обслуговування  - СТО Hyundaі.
  • Обмін свого автомобіля на новий Хюндай (Trade-in).

Контакти: 098 686 8567